Apie mus


 

Kas mes esame

DesignCapital – interneto projektų kūrybos ir vystymo komanda, kurioje veikia tik svarbiausi asmenys. Jokių projekto vadovų asistentų, direktorių ir subrangovų. Dirbame greitai ir gerai. Kalbame jūsų kalba. Girdime, ką jūs sakote. Įvardinkite biudžetą, o mes sąžiningai pasakysime, kiek ir kaip galime prisidėti siekdami jūsų norų išsipildymo. Mums mažų projektų nebūna, visi jie svarbūs.

Programavimas mums - tai virtuoziškai atliekamos muzikos skambesys jums“

 

Ką mes darome Internete

Internetas – platus ir klastingas. Bet mes jame nardome it žuvys vandenyne. Mus kuo puikiausiai nuteikia šios gelmės:

 

Mėgstamiausi įrankiai

Labiausiai mėgstame Drupal ir Wordpress turinio valdymo sistemas. Tai – atviro kodo sistemos, kurias kuria ir vysto technologijoms neabejingos bendruomenės visame pasaulyje. Tarp kitų gausių privalumų, svarbiausi yra šie – tai nemokamos, nuolatos atnaujinamos, gerinamos ir toliau kuriamos, vartotojams draugiškos sistemos.

Drupal. Galinga, didelės apimties projektus aprėpti galinti sistema, mums padeda lengvai išspręsti sudėtingas užduotis, taip taupydamą laiką ir Jūsų pinigus.
Wordpress tarpsta lengvasvoriuose elegantiškuose projektuose. Ji pasižymi ypač draugišku valdymo skydeliu ir šiaip yra visapusiškai draugiška net nepatyrusiam vartotojui.

 

Daugiau atviro kodo sistemų naudojimo privalumų.

 

Leiskite jums prisistatyti

Esame įsikūrę Vilniuje, bet mielai dirbame su kitų Lietuvos miestų ar užsienio klientais. Pasikalbėkime apie Jūsų poreikius angliškai, lietuviškai, rusiškai.

Kaip mes dirbame?

  • Paprastai Kuriame nesudėtingas, elegantiškas ir gražias interneto svetaines su patogia, prieinama ir lengva naudoti vartotojo aplinka. Vengiame nereikalingos animacijos, mirksinčių vaizdų ir bet kokios dėmesį atitraukiančios grafikos. Žinoma, mes galime sukurti kompleksišką navigaciją ar vartotojo sąsają, bet klientui visada pirmiausia patariame, ko verta atsisakyti ir kaip akcentuoti esminius elementus.
  • ŽmogiškaiEsame atviri ir skaidrūs. Nenaudojame jokių triukų ir papildomų sąlygų siekdami uždirbti daugiau. Mes nemokamai atliekame smulkius keitimus net ir pasibaigus bendradarbiavimui. O jeigu matome, kad užtruksime ilgai ir reikės naujų resursų, tariamės su jumis iš anksto.
  • Mes čia pat Kai norite pasikalbėti, mes – lengvai ir paprastai pasiekiami. Jūs kreipiatės – mes sprendžiame jūsų klausimą ir grįžtame su aiškiu atsakymu.